Naptune

Designed to unwind...
Czyli jak?

Estetycznie

Bardzo nam zależało, by wszystkie produkty Naptune zapewniały potrójne poczucie komfortu – fizycznego, estetycznego i etycznego.

W procesie produkcji nie ma absolutnie żadnych przypadków. Czujnym spojrzeniem doglądamy każdego etapu powstawania ubrań. Od wyboru materiału i zakładu dziewiarskiego, który przygotował go kropka w kropkę (nitka w nitkę:) z naszym projektem, przez błądzenie wśród setek kolorów, nim udało nam się odnaleźć idealny balans między oryginalnością a klasyką stylu, po etap szycia i przygotowania do sprzedaży.

Nawiązaliśmy stałą współpracę ze szwalnią, która jest rodzinnym biznesem, działającym w spójności z naszymi wartościami. Każdy prototyp został przygotowany indywidualnie: projekt odzieży, odszycie, no i akcesoria… Żakardowe, haftowane metki, sznurki w kolorze ubrań, aglety z grawerowanym logo oraz wysokiej jakości hafty – wszystko to sprawia, że nasze ubrania są wyjątkowe, komfortowe, miłe ciału i stylowe.

Nie brakuje nam pewności, że tworzymy ekstremalnie jakościowe produkty, ale zawsze pozostajemy otwarci na sugestie i uwagi. 😉 Chcemy, aby Naptune współtworzyli wszyscy zaangażowani w wartości, za którymi stoi marka…

Etycznie

…I tu moglibyśmy pisać o tym, że stawiamy na współpracę z lokalnymi biznesami, traktujemy uczciwie pracowników i podwykonawców. Transparentność to dla nas nie tylko modne, branżowe słowo. Pokazujemy, jak rozkładają się koszty producenta i skąd wzięła się cena każdego produktu. Ograniczamy zużycie zasobów podczas procesu produkcji, nie przeciążamy, nie przepalamy – robimy niewielkie dropy, a wyprzedane modele będą cyklicznie wracać. Moglibyśmy też opowiadać dalej o tym, że bawełna, z której korzystamy, pochodzi z miejsc, gdzie nie ma przymusu pracy i gdzie ludzie traktowani są z szacunkiem, że pakujemy w ekologiczne opakowania kartonowe, że nie generujemy nadwyżki odpadów… Ale to powinna być norma, a nie coś, czym marka się chwali. Dlatego zostaniemy przy: Robimy to tak, jak wierzymy, że trzeba. Etycznie.

O nas.

COPYRIGHT © 2024 NAPTUNE.